Květen 2008

24. diplomek

30. května 2008 v 18:56 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Moje diplomky
Od mýho sbéčka Wanny, arigatou:-*

23. diplomek

30. května 2008 v 18:51 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Moje diplomky
Od sb Miyuki. Arigatou:-*

20. řetězák

30. května 2008 v 18:45 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Řetězáky
Od new SB Miyuki:-)
1.Hináta má vztek žes jí přebrala Naruta.Přebralas jí ho nebo ne???
Určitě ne, Narutík by byl můj nej kamarád :D
2.Naruto ti najednou před Hinátou řekne že tě Miluje,Hináte se na vás podívá a s brekem uteče.Co uděláš ty???
Řeknu: Naruto, ty seš kokos, proč jsi to musel říkat před Hinatou? Ale promiň Naru, já tebe nemiluju:-(
3.Co uděláš když na tebe skočí Akamaru a začne po tobě hajsat???
Ahoooj Akamaru, MTMR :D
4.Příjde za tebou Sasuke a řekne ti že miluje Naruta.Co uděláš???
Běž radši pryč, nebo se pozvracím! xD
5.Ino tě provokuje co jí řekneš???
Řeknu: Víš tu novinku? Sasuke miluje Naruta! A pak by mě snad nechala xD
6.Kdo má pokračovat???
Shinny Yamako, Nejka, Wanny, Ayumi- chan+ kdo chce:-)

Misa- info

23. května 2008 v 22:24 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Misa
Amane Misa
Do děje vstupuje až po nějaké době,objevuje se jako druhý Kira.Obdivuje Kiru za to,že pomstil smrt jejích rodičů-zabil jejich vraha.Proto ho také hodlá chránit a proto sé sama stala druhým Kirou.Navíc když zjistí že Kirou je Raito,bezhlavě se do něj zamiluje a je schopná pro něj udělat cokoliv.Má tzv.Shinigami eyes,tzn. že vidí pravá jméne a délku života všech lidí.Za to že je má,ale zaplatila krutou daň,její život se zkrátil na polovinu.A protože uzavřela dohodu o očích dvakrát,zbývá jí už jen čtvrtina původního života.
Na začátku: 19 let
Postava : 1m52
Váha : 36 Kg
Krevní skupina : AB
Datum narození : 25 prosince
___________________________________________________________
Můj komentář: Misa je skoro až bláznivě zamilovaná do Lighta, podle toho se taky chová, je pro něj schopna udělat cokoli. Mám ji celkem ráda, akorát pomáhá Kirovi, no. A Kiru alias Lighta nemám ráda. Někdy se ale Misa podle mě chová až hloupě a chodí oblečená, promiňte mi ten výraz, jak kurva...:)
A možná si taky říkáte, že je Misa nějaká hubená- 36kg? Musíte příhlížet i k výšce, je malá. Tak jsem jí vypočítala BMI ("index tělesné hmotnosti") a vyšel jí 15,6 (pro představu- anorektičky jsou 14 a méně, BMI nad 25 je už člověk obézní). Ale hubená je xD

Light neboli Raito alias Kira- info

23. května 2008 v 21:02 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Light
Yagami Raito
Raito je na první pohled obyčejný mladík. Za slupkou normálnosti se skrývá naprostá genialita a přiznejme si to,i šílenost psychopata.Jakmile zjistí k čemu Death Note slouží,v hlavě se mu rozběhne plán jak stvořit svět bez násilí.A jde si tvrdě za svým cílem. Jakmile se mu někdo postaví do cesty neváhá použít Death Note k jeho odstranění. Své okolí dokáže bez problému přesvědčit o své nevinně,až na jednoho člověka...
Kolik mu je: 17 let
Postava : 1m79
Váha : 54 Kg
Krevní skupina: A
Datum narození : 28 února 1986
___________________________________________
Jak už jsem se zmiňovala výše, Raito je ten všemi respektovaný obdivovaný typ, který si příliš k tělu nikoho nepouští. Ke všem se chová stejně mile, ale tak nějak rezervovaně. Mimo to už na první pohled působí mnohem dospěleji než jeho vrstevníci, jeho vystupování je naprosto dokonalé a zároveň sebevědomé.
Krom toho, že se Raito bez ustání objevuje na prvním místě v celonárodních zkouškách, tak jako mladší vyhrával šampionáty v tenise. Dobrovolně tenisu nechal s tím, že se musí připravovat na univerzitu.
Jeho rodiče jsou na něj pochopitelně pyšní a mladší setřička ho zbožňuje. Zatímco jeho matka je ženou v domácnosti, otec pracuje jako policejní detektiv. K Raitovi se chová víc jako rovný k rovnému než jako otec k synovi. To je zapříčiněné právě Raitovou neobyčejně vysokou inteligencí a pomocí, jakou poskytuje otci s jeho případy - Raito vždy přijde s nějakým novým úhlem pohledu, který napomůže vyšetřování.
Raito je hodně znechucen lidskou společností, tedy hlavně vysokou zločinností a vůbec některým lidským jednáním, dílem kvůli tomu se také hodlá stát ředitelem NPA. Když se mu do rukou dostane Death note s nadpřirozenou mocí, neváhá uskutečnit svoje plány na novou utopii i za cenu toho, že by jeho duše měla jít do pekla.
Náhle vysoká úmrtnost na srdeční zástavu mezi zločinci celého světa neuniká pozornosti veřejnosti a tajemný mstitel, vrah, dostává přezdívku Kira.
Raita čeká velké překvapení, když mu bývalý majitel Death notu, Shinigami Ryuuk, sdělí, že ho žádný postih za používání Death notu nečeká, protože je teď právoplatně Raitův, takže si s ním může dělat, co chce. Raitovi už nic v jeho cestě nebrání...
Nutno dodat, že když Raito zabil své první dva lidi, tak to moc lehce nenesl. Moc Death notu ho děsila, stejně tak váhal, jestli vůbec má právo něco takového udělat. Nakonec se logicky přesvědčil, že když už takovou mocí disponuje, tak proč ji nevyužít k dobrému a že v jeho rukou bude taková ohromná síla nejbezpečnější. (Není nad logické odůvodňování... XDD)
Jak plyne manga, tak se mění i sám Raito. Čím odhodlaněji za svým snem jde, tím více ztrácí na lidskosti a začíná být víc a víc bezohledný a chladnokrevný. Lidé, i z blízkého okolí, pro něj nejsou ničím více než figurkami, které mu pomůžou k jeho cíli.
Řekla bych, že jediná osoba, kterou Raito tak nějak respektoval a nějak se ho dotkla, byl právě L. Koneckonců právě on ho dlouhou dobu podezříval, že je Kira. Každopádně i to málo z respektu a sympatií, jež k Lovi cítil, vzalo pro honbou za novou utopií za své.
_______________________________________________________________
Můj komentář::: Lightovi neodpustím to, co udělal Ryuuzakimu. Vymyslel takovej plán, že Ren musela zabít právě Ryuuzakiho, pač stál Lightovi v cestě. Ryuuzaki alias L zprvu jako jediný poznal, že je Light Kira. Nejdřív jsem byla na Lighta strašně naštvaná, teď tak moc nejsem, ale neodpustím mu to a nejsem na straně toho utopisty Kiry, nemám ho ráda xD L je 1000x lepší xD (BTW když se Light tak přetvařuje a objeví se mu ten ješitnej úsměv na rtech tak si fakt říkám, že je idiot)

Ryuuzaki (L)- info 2

23. května 2008 v 20:39 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Ryuuzaki (L)
Tohle info je trochu jiný, něž tohle předchozí. No přečtěte a uvidíte:)
Podobně jako Raito je i L nesmírně inteligentní, ba přímo geniální. Zatímco však Raito to vše umocňuje svým vystupováním, L spíš naopak svým chováním degraduje. XDDD
L je hodně excentrický a kloubí se v něm zvláštní směsice genia a hravého dítěte. L vůbec působí dojmem, že se sám o sobe neumí postarat, stačí se podívat na jeho oblečení a věčně bosá chodidla. Ono něco pravdy asi na tom bude, protože vyrůstal ve zvláštním sirotčinci, tuším, že někde v Anglii, spolu s dalšími podobně geniálními dětmi, kde se opatrovníci podle mého zaměřovali spíš na rozvoj jejich talentů a schopností, než na přípravu na obyčejný život venku.
Už jako hodně mladý byl začleněn do několika vyšetřování, kdy komunikoval s vyšetřovateli skrze intercom v notebooku, který přinášel Watari, Lův společník a opatrovník, jenž na veřejnosti vystupoval maskovaný, takže bylo naprosto nemožné zjistit Watarovu, nebo dokonce potom Lovi, identitu.
L se stal rychle mezi policejními organizacemi, nehledě na národnost, známý a zabýval se jen případy, které upoutaly jeho pozornost. A všechny nakonec vyšetřil. Osobně mám za to, že L sám neřeší případy kvůli touze překazit zločincům jejich činnost, spíš to bere jako hru, výzvu. Ano, určitě nějaké to povědomí, co je špatné a co dobré, má, ale neřekla bych, že to je oním hnacím motorem.
A právě Kirův případ ho nesmírně zaujal. Nakonec se mu podařilo díky prvním dvoum obětem Kiry a pokusem s medii zjistit, že Kira je v Kantu v Japonsku a stejně tak vyvodil, že Kira bude s největší pravděpodobností nějak ve spojení s policií, tedy NPA.
Nakonec to byl právě Raito, na koho mu nejlépe seděl profil Kiry, jenže všechny logické důkazy byly proti. Takže se začal držet blízko Raita v touze tu hádanku rozluštit. Během vyšetřování si Raita oblíbil, koneckonců, i když to na první pohled rozhodně nevypadá, uvnitř jsou si dost podobní. Sám prohlásil, že Raito je jeho prvním přítelem...

Sledujete Kaleido Star?

23. května 2008 v 19:09 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<)
Já hai, je to úžasný=) Tak sem dávám anketku:-)

Basshunter - I Can Walk On Water , I Can Fly

15. května 2008 v 10:25 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Fantasy Trance
Abyste mohli z hlavy vyhnat to "blití", tak sem dám další trance. Tenhle song se mi moc líbí a má hezkej název =)

Song týdne: Zetsubou Billy- Maximum the Hormone

15. května 2008 v 10:10 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  DN- Songy, theme
Takže jsem tu měla anketu, jaký song týdne tu chcete- měli jste na výběr 2 endingy a 1 opening. Jenže hlasovali jenom dva lidi:-( Já děkuju za hlasy aspoň jim, ikdyž to bylo nerozhodně. Ale rozhodla jsem se pro tento song (2 end.), příště budou ty zbývající;-)
Tahle písnička se mi kua líbí!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Omluvte pls tu kvalitu- lepší jsem nenašla... Ale je to nějaký dlouhý oproti tomu endingu, co dávají...Ten trvá tak minutu. Aspoň to tady máte skoro tak dlouhý, jak vám to tu hraje;-)

Nemáte někdo byakugan? xD Asi ne, že?

15. května 2008 v 9:38 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Moje kecy
Omlouvám se, že jsem sem dlouho nepřidala žádný článek- já jsem tak trochu nemocná, tak ležím v posteli.
Nicméně, tohle jsem vám sem chtěla napsat. S bráchou jsme si obědnali mobily na ppc, nebo jak se tomu říká xD A tátovi přišla sms/email, že nám to pošlou na poštu. To jsme se naštvali, pač jsme si to naschvál přáli na ppc, aby to táta mohl zkontrolovat, jestli to místo mobilů nejsou cihly, a až po tom by to mohl zaplatit. Ale na poště nejdřív musíte zaplatit, a až pak vám ten balík dají- jestli to jsou cihly tak smůla. Tak jsem si včera říkala: škoda, že nemám byagukan nebo že tu není Hinata nebo Neji nebo kdokoli z Hyuuga klanu...Chápete- mohli by se podívat přes stěnu i balík a zjistili by, co tam vlastně je... Tak jsem tátovi říkala, ať se na to vykašle- dát něco přes 8000 a bude to ještě cihla xD Já vím, v obchodě mobily stojí tak o 1000 Kč víc, ale zas je jistota, že to není nějaká cihla nebo šutr xD a my bysme to mobily neobjednávali z nějaký pochybný stránky- tam píšou, kolik mají certifikátů atd., ale kdo ví, jak to je... A teď se dostáváme k dnešku před 20ti minutama. Jsem si pospávala v posteli a najednou někdo zazvonil (no fakt skvělej budík!!!). Tak jsem to šla zvednout a ozval se poslíček s mobilama. Jenže doma nebyl nikdo, kdo by to mohl vyzvednout, tak to šel zanýst na poštu! Tak teď fakt nevím, jestli se na to vykašlem nebo jestli to půjde táta vyzvednout... Tak kdybyste někdo měli byakugan, tak se mi ozvěte xD

Death Note- recenze

10. května 2008 v 18:01 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Recenze
Název Japonsky: デスノート
Název anglicky: Death Note
Název Česky: Zápisník smrti
Počet epizod: 37
Žánr: Horror, záhady, detektivní, fantasy, shounen-ai, bishounen, gothic, emo

Jak to může dopadnout, když se bůžek nudí a člověk si hraje na boha? V říši smrti, kde žijí shinigami, se jeden z nich - Ryuk (Ryuuku) - nudí. Nudí se tak těžce, že aby si užil nějakou tu zábavu, upustí zvláštní notes, kam se zapisují jména osob, které mají zemřít, a způsob, jakým mají zemřít. A Ryuk ten notes cíleně upustí přímo do říše lidí a s napětím čeká, jak to dopadne, neboť člověk, který zápisník nalezne, získá schopnost ovládat lidské životy a to už by mohla být nějaká zábava, že?
Notes spadne na školní dvůr, kde si jej povšimne student Light (Raito) Yagami. Zpočátku má celou záležitost za hodně divný (a značně morbidní) vtip, ale nedá mu to, zápisník si donese domů, kde si přečte jeho pravidla a zjistí, že skutečně s jeho pomocí může zabít, koho se mu zlíbí, musí jen znát jeho jméno, tvář a v případě potřeby zadat i příčinu smrti, kterou by měl dotyčný zemřít. Pokud příčinu blíže neurčí, zemře ten člověk prostě na infarkt.
Normální člověk, by se asi zděsil, jaký nástroj zničení se mu dostal do rukou, ale Light ne. Je přesvědčen, že je tím vyvoleným, kdo s pomocí zápisníku napraví špinavý a prohnilý svět tím, že ho zbaví všech zabijáků, násilníků a jiných zákeřných zločinců, kteří dělají z jinak krásného místa pro život semeniště hříchu. A po několika dnech se už považuje skoro za boha. A to mu ještě na paty šlape pro ostatní neviditelný Ryuk, který stále čeká na tu správnou zábavu, baští u toho jablka a na tváři má úsměv, za jaký by se nemusel stydět ani Joker z Batmana.
Jenže… je správné zabít špatného člověka? Light si myslí, že ano a že si to myslí i všichni ostatní, jen se to bojí říct nahlas. Koneckonců, jakmile se záhadná úmrtí dostala do médií, záhadný zabiják zločinců s přezdívkou Kira (zkomolenina slova Killer) se stal číslem 1 po celém světě a uctívači začali vynášet jeho jméno do nebes. Jenže pořád se tady jedná o vraždy. Provedené záhadným způsobem, přesto vraždy. A o celý případ se začíná zajímat snad nejtajuplnější vyšetřovatel na světě. Říká si pouze L a jeho tvář ještě nikdy nikdo neviděl. S policií do to doby komunikoval pouze přes počítač a svého asistenta Watariho. L proti Lightovi. Každý z nich považuje sám sebe za spravedlnost. Na čí straně je ale pravda?

Jediné a oficiální zdroje jsou TADY a TADY!


Ryuuzaki (L)- info

10. května 2008 v 17:40 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Ryuuzaki (L)
Skutočné meno : Lawliet
Prezývky : L, Ryuuzaki, Erald Coil, Ryuga Hideki, Denevue
Narodeniny : 31. Októbra
Výška : 179 cm
Váha : 50 kg
Krvná skupina : neznáma
Povolanie : súkromný detektív
Dĺžka života : 75231362
L je géniom hoci s dušou dieťaťa. Vyriešil stovky prípadov, ktoré polícia či FBI nevedeli vyriešiť. Nikdy sa však neukázal na verejnosti. Ak pracoval s políciou, komunikoval iba pomocu velkého písmena L na obrazovke, zmeneného hlasu a jeho spoločníka Watariho. Jeho skutočná identita tak bola dokonale zahalená.
Keď sa však objavil Kira, požiadal jap. políciu aby s ním spolupracovala. Po prvý krát tak ukázal svoju tvár. Neprezradil však svoje skutočné meno. Prezývali ho L, Ryuuzaki alebo Ryuga Hideki. Neuznával Kiru a chcel ho čo najskôr dolapiť. Slúbil že ak Kiru chytí dá pre ňho najvyšší trest.
Pri pátraní za Kirom zisťuje že Kira môže získavať informácie priamo od polície. Vylučuje tak niektoré rodiny a z jedným jeho podozryvých sa stal Light Yagami. Spočiatku Lighta podozrieval že je Kira ale dával na to len veľmi malé množstvo % . Neskôr sa však tieto % zvyšovali.
Ako jediný spolu s Yagamim urobil skúšky na plný počet bodov. Na školu, kam sa dostal, sa stretol s Yagamim, ktorého neskôr požiadal o spoluprácu. Hoci si najprv neverili...Neskôr sa prizná že našiel skutočného a jediného priateľa, a ním bol Light. ...No že by bolo škoda ak by bol Kira.
Miluje sladkosti a obzvlášť koláče s jahodami. Je veľmi inteligentný, a hoci vyzerá trochu "podivne " je to milý chlapec s láskavým srdcom. Je veľkým obdivovateľom Misi. A keď zistí že s ňou Light chodí, trošku žiarli, ale je to naozaj len maličká závisť.
Často ho možno vydieť ako sedáva na stoličke s čupiacimi nohami. Dokonca tak aj spáva. Podľa neho je to preto že ak by sedel ako každý normálny človek znížili by sa tak jeho deduktívne schopnosti o polovicu. Celkovo má zvláštne, mierne dopredu naklonené držanie teľa. Je veľmi bledý,pod očami má kruhy. Zdvíhanie vecí, telefónov mu taktiež nerobí problém, pretože všetko čo chytí drží naozaj zvláštnym spôsobom. Je veľmi bohatý, postavil aj budovu pre vyšetrovanie. Watari mu bol ochrancom od útleho dectva. Dokonca, chodil do sirotčinca, ktorý Watari založil. A teraz, keď už L dospel, mu je jeho veľkým pomocníkom (pozn: myslený je stále Watari).
Nakoniec po využití bohyne Rem, Ryuuzaki zomrie. Ten však už dávno tušil čo sa stane a len si na poslednú chvíľu vychutnal dášť, ktorý mu pripomenul dectvo.
Po L-ovej smrti, sa stal druhým L, práve Yagami, ktorý mal deduktívne schopnosti ako Ryuuzaki.Skutočným nástupcom však mal byť Near.
_______________________________________________________
Všimli jste si té věty v předposledním odstavci? Tak proto tam stál v tom dešti, o tom tam přemýšlel...:-(
Můj názor na Ryuuzakiho: Z DN ho mám upe nejradši:* mám ho radši než Gaaru (z Naruta) a to je co říct:-) Mám ho tak ráda, pač: je to génius, je krásnej, je na sladký jako já, když zrovna nejí, tak něco jen tak skládá, jak sedí, tak to mi přijde super...je tak trochu svým způsobem zajímavej, to se mi na něm taky líbí. No je prostě úžasnej xD Když si ten článek přečtete, tak možná pochopíte...Jen se mi nelíbí, že obdiveju Misu :X No stejně je zabouchnutá do Lighta:-) Je mi fakt líto, že L umřel...ještě se k tomu vyjádřím u Lighta. A není krásný to jeho pravý jméno- Lawliet? Mně přijde nádherný:-*

Díváte se na Death Note? Co si o něm myslíte?

10. května 2008 v 17:12 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  DN- ankety
Já miluju tohle anime =) Skoro tak moc, jak Naruta...Tyhle dvě anime mám úplně nejradši:-*
click on pk

Postavy z DN

10. května 2008 v 13:19 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Postavy z DNFantasy Trance - Flying High

9. května 2008 v 12:53 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Fantasy Trance
Music:DCX - Flying High (DJ Splash Remix)
Tohle je moc hezká písnička, moc se mi líbí:-*

19. řetězák

9. května 2008 v 12:33 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Řetězáky
Od SB Wanny:-)
kolikátýho je a kolik je hodin? → 9.6., 12:23
si zamilovaná?→ No do Ryuuzakiho xDDD
kompjutruješ často?→ Jasně, mám to zapnutý prakticky pořád xD
používáš make-up? → Neee xD Ale mám toho strašně moc xD
rtěnku bo lesk?→ Nic xD Ale mám obojího plno xD
máš teď nalakovaný nehty? → No ty nebyly nalakovaný dlouho...xD A taky mám toho plno xD
asi si holka že? → A jooo xD
a teď takowá debilní otázka...bylas dnes na wcčku...xD? → jj xD
nakupuješ ráda?→ Jak kdy, jak co xD
jakoumáš nejradši? →Pistáciovou, čokoládovou, citrónovou a dobrá je mochito s mátou:*
díváš se na ošklivku katku?→ Několik prvních dílů jsem viděla, ale je to celkem trapný xD
máš jako domovskou seznam? → ee
máš svůj?→ No takou šunku xD A na mobilu a na mým novým mobilu bude dobrej foťák;-)
bereš drogy? → Naruta a Death Note xDD
máš doma?→ Bráchu xD
věříš tomu že děti nosí čáp?→ee xD
co teď posloucháš? → Počítač xD Ten tak hučí...xD
stahuješ teď něco?→ ee
víš jakej blbec vymyslel tendle řeťezák? → No asi ty xD
byla to ???→ Žaba xD
mám už končit? → Klidně xD
kdo má pokračovat? →SB:*
mno jo no jo...už končím....(s)měj se fain danke... zatim tea... ×)→ Bye, bye...xD

L vs. Kira

9. května 2008 v 11:14 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  DN- ankety
Já jsem určitě pro L! Toho mám nejradši:* Lightovi neodpustím, co udělal Ryuuzakimu...
click on pk

Jaký song týdne tu chcete?

9. května 2008 v 11:07 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<)
Já se prostě nemůžu rozhodnout xD Tak to nechám na vás:-) Plsky, hlasujte všichni v anketě, aby vám to tu mohlo hrát co nejdřív;-)
Je to z DN- jak jinak, když je tu podlě něho design?;)
a) 1. opening
b) 1. ending
c) 2. ending
Tak plsky vybírejte;)

11. Design ala RYUUZAKI UNDER SHINIGAMI

8. května 2008 v 19:27 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Designs
Nezbláznila jsem se xD Jsem to pořád já, optimistická a veselá Naitou xD Mně se ale v poslední době hodně zalíbilo anime nazvané Death Note. Proto jsem udělala tento černý design s lebkou xD A ikdyž se díly Death Note pomalu, ale jistě, blíží ke svému konci, udělám tu o něm rubriku, protože si myslím, že je to úžásný anime a zaslouží si to;-) A dala jsem sem zrovna Ryuuzakiho, pač ho mám z DN nejradši...Mám ho dokonce radši než Gaaru (z Naruta), a to je co říct...:-)
Big záhlaví xD:
Stránka+ menu, kam jsem dala plno avatarů s L:
Vše je fixováno, proto, když se pohybuje se stránkou, tak stránka zakrývá záhlaví.
Sice to nejde vůbec vidět, ale dělala jsem se s tímto designem pěkně dlouho (nepočítala jsem to, ale určitě několik hodin). Nejdřív sem musela z tohoto
obrázku 'vystřihnout' Ryuuzakiho a vložit ho do obrázku s nápisem Death Note s shinigamim. A 'vystřihnout' to je celkem piplačka, je při tom potřeba trpělivost a přesnost, aby to nebylo 'okousaný'. A pak jsem dělala různý věcičky na stránce, což mě nejdřív vůbec nešlo, asi tisíckrát jsem to předělávala, pak jsem změnila šablonu stránky, pak jsem to už jen strokrát předělávala, až vzniklo tohle;-)
p.s.: Vím, že jsem tu tento design nenechala moc dlouho. Asi se k němu ještě vrátím, pač je moc hezký a byl tu v období, kdy jsem sem nedávala moc článků...

Chjo, ten baka Light...

1. května 2008 v 22:32 | (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) |  Moje kecy
Po dnešním dílu Death Notu nemám zrovna moc náladu...Ti, co to sledujou ví, co se stalo. Ti, co se na to dívají v sobotu, to radši nečtěte.